Blog

Krem do rąk na suche dłonie. Jak wybrać najlepszy?

Krem do rąk na suche dłonie. Jak wybrać najlepszy?

Częste mycie dłoni wysusza ich skórę. Staje się ona pomarszczona i szorstka, niekiedy nawet popękana. Aby takiemu stanowi rzeczy zapobiegać, należy stosować krem do rąk na suche dłonie po każdym ich myciu. Warto także nakładać krem na dłonie wieczorem przed snem.

Krem do rąk na suche dłonie - codzienna pielęgnacja

Dbanie o stan skóry dłoni wpływa na ich wygląd. Odżywiona i wypielęgnowana skóra dłoni jest gładka i miła w dotyku. Dlatego ważne jest, abyś zawsze miała w torebce krem na suche dłonie. Smaruj nimi ręce za każdym razem, gdy poczujesz, że stają się szorstkie.
Krem na suche dłonie musi szybko się wchłaniać. Zbyt tłusty może długo utrzymywać się na powierzchni skóry. Spowoduje to, że będziesz chciała jak najszybciej wytrzeć krem w ręcznik. Tłuste palce szybko bowiem zabrudziłyby Ci ekran telefonu, klawisze przy komputerze itp.

Upss chyba się wszystko sprzedało :) Uzupełniamy magazyn

Jaki krem na suche dłonie do pracy?

W pracy musisz używać takiego kremu do rąk, który odżywi skórę dłoni i szybko się wchłonie, byś spokojnie mogła pracować bez obawy zatłuszczenia palcami produktów lub sprzętu, przy którym pracujesz.
​Sprawdzaj zatem, czy w opisie na opakowaniu jest jasno zaznaczone, że krem dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Godny polecenia jest krem z minerałami i ziołowy z nagietkiem, rumiankiem itp.

Jaki krem jest dobry na bardzo suche dłonie i zniszczone?

W domu, gdy idziesz spać, możesz pokremować dłonie bez zbytniego zastanawiania się, jaki krem na suche dłonie nadaje się najbardziej. Możesz użyć każdego, jakiego w danym momencie posiadasz.
Niemniej, ponieważ idziesz na wielogodzinny odpoczynek, możesz nałożyć krem maskę na dłonie, by przez noc skóra rąk mogła się intensywnie zregenerować. Zwłaszcza gdy wystawiałaś wilgotne dłonie na mróz i skórach na nich spierzchła i popękała.
Gruba warstwa kremu na dłonie na noc to bardzo dobry sposób, aby skóra wróciła do idealnego stanu. Możesz nałożyć na dłonie bawełniane rękawiczki, gdyż w cieple krem działa jeszcze skuteczniej. Przy okazji nie zabrudzisz pościeli niewchłoniętym w skórę kremem.

Jaki krem jest dobry na bardzo suche dłonie i popękane?

Specjalne emulsje intensywnie regenerujące naskórek doskonale nadają się do bardzo zniszczonej skóry dłoni. Ekstrakty zawarte w takich kremach zmniejszają czas regeneracji naskórka. Przyspieszają rogowacenie naskórka i jego odbudowę. 
Kremy pilingi do rąk to bardzo dobre kosmetyki na pozbycie się martwego szorstkiego naskórka z powierzchni dłoni. Dzięki nim skóra dłoni bardzo szybko staje się gładka i miła w dotyku, przypominająca aksamit. Doskonale nadają się do dłoni spracowanych i zniszczonych.
​Każdy producent kremów stosuje się do dokładnego doboru składników, jakie są podane w opisie zlecenia.

Napisz czego szukasz, a następnie naciśnij enter